דלג אל #title#

סיפורי הצלחה של מעסיקים

בדף זה נשתף אתכם בסיפורי הצלחה של מעסיקים אשר באמצעות מחויבות לקידום תהליכי גיוס, שימור וקידום עובדים עם מוגבלות נהנים מהיתרונות הרבים שבהעסקת אוכלוסייה גדולה ומגוונת של ישראלים עם מוגבלות 

רונה סופר משמיעה את הקול של נשים עם מוגבלות

"אני לא רק אדם עם מוגבלות. אני אישה עם מוגבלות, ואני שמחה להשמיע את הקול הכפול הזה. להביא לשינוי עמדות ולהראות את הכוח שבמוגבלות." רונה סופר, קולנוענית ופרסומאית בלפ"מ, משתפת במחשבות שלה על תעסוקת אנשים (ונשים) עם מוגבלות.

המשך >
אודלי-ה פיטוסי על הכוח והפוטנציאל של אנשים עם מוגבלות

"מגולם בנו פוטנציאל עצום, המוגבלות היא כלי נוסף ואפקטיבי שאיתו אנחנו באים לעבודה," אומרת אודלי-ה פיטוסי והיא יודעת על מה היא מדברת. היא מנהלת מקצועית בעמותת 'שמחה לילד' וגם מייצגת את ישראל בוועדה המומחים באו"ם ליישום האמנה בדבר זכויות אנשים עם מוגבלות,

המשך >
"כל עוד אתה עושה את העבודה שלך טוב, לא אכפת לי מה המגבלה שלך"

אחרי שנפצע בתאונת עבודה יוסי אלבז שינה כיוון והופנה על ידי תעסוקה שווה לחברת ביו סקלפצ'ר, בנה עבורה את אתר האינטרנט והפך למנהל השיווק. כשהתקדם לחברה אחרת, בחר לנסות לגייס עובדים עם מוגבלות. "אנשים עם מוגבלות יכולים לעשות עבודה בדיוק כמו כל אחד אחר, יש להם כישורים ויכולות כמו כולם, לפעמים אפילו יותר טוב."

המשך >
"המנהלת אמרה שהלוואי שיכלה לשכפל אותי שיהיו לה עוד עובדים כמוני"

גלית לביא בעלת תואר ראשון בקולנוע ובטלוויזיה נולדה עם ניוון שרירים ומתניידת בכיסא גלגלים ועובדת ב-12 שנים האחרונות בארכיון חדשות 13. ההתחלה הייתה מלווה בחששות אבל הניסיון, היכולות והאמון בה מצד המעסיקים עשו את שלהם.

המשך >
"לאף אחד אין את הזכות לקבוע לנו מהי תקרת הזכוכית שלנו!"

אוהד יפרח נולד עם CP ומגיל 22 הוא בהייטק הישראלי, בשש וחצי שנים האחרונות עובד ב- Gett, תחילה כמנהל צוות qa וכיום מנהל אינטגרציה. אחרי 23 שנה בתחום, הוא שמח לשתף בתובנות ומחשבות על תעסוקה כאדם עם מוגבלות.

המשך >
בקופ"ח מאוחדת מעסיקים בהצלחה עובדים עם מוגבלויות

סיפור הצלחה וטיפים למעסיקים מאת מירב מזרחי, עוזרת מנהל מחוז מרכז בקופת חולים מאוחדת

המשך >
סיפור הצלחה של חברת אל-על

עם קצת התאמות מצד חברת התעופה, הושלם קורס ייעודי לעובדים עם מוגבלות ממנו כולם מרוויחים.

המשך >
סיפור ההצלחה של חברת "Call יכול"

המשך >
מלון "המלך דוד" בירושלים

מלון "המלך דוד" בירושלים קלט ארבעה עובדים עם מוגבלויות במגוון משרות. כיום העובדים נהנים ממקום עבודה מספק, חם ומשפחתי ומסביבה ארגונית נורמטיבית ומשלבת.

המשך >
חברת תקשוב שמחה להעסיק עובדים עם מוגבלות

החברה, המפעילה מוקדי שירות ברחבי הארץ, הבינה גם היא את היתרונות הגלומים בתעסוקת אנשים עם מוגבלות.

המשך >
חברת קרדן רכב בע"מ

עוד סיפור הצלחה. הפעם מחברת קרדן רכב בע"מ.

המשך >
סיפור ההצלחה של מאיר בעבודה נגישה

רכזת הפרט של תעסוקה שווה הפנתה את תשומת לבו של מאיר למכרז של משרד התקשורת. למרות החששות הוא ניגש, ובליווי של לילך - גם התקבל!

המשך >
סיפור ההצלחה של ידידיה בחברת הביטוח "ענבל"

כשידידיה חיפש עבודה קבועה ויציבה הוא הגיע לאתר עבודה נגישה. הידע שהוא צבר בלימודיו עזר לו להתקבל, אך המודעות והסבלנות של המעסיקים עזרו לו להשתלב ולהתמיד.

המשך >